Vodní matrace TREAT ® AQUA LIGHT

matrace3Lehké vodní matrace TREAT ® LIGHT jsou zdařilým stupněm mezi tradičními typy matrací a klasickými vodními matracemi. Mohou sloužit lidem, kteří mají obavy z množství vody a houpání na klasických vodních matracích. Výška vodní náplně 10 cm zaručí celoplošnou podpěru a anatomickou polohu při ležení na zádech i na břiše. Pouze na boku se matrace „prolehne”, ale vhodná výplň matrace a PUR dno zlepší účinek vyššího tlaku na povrch těla. Výška vodní náplně 10 cm snižuje váhu lehké vodní matrace na méně než 50% klasické vodní matrace a umožní uložení v místnostech s nižší únosností stropu. Matrace je kompaktní a může být ve stávajicím i novém rámu postele anebo přímo na zemi bez rámu, sólo i vedle sebe na dvojlůžku. Snadno se instaluje, lehce se stěhuje. Silnostěnný rám PUR má výbornou tepelnou izolaci. Používá se topné těleso s příkonem do 100 W, úspora energie je vysoká.
 

Podpěra a tlumení vodní matrace TREAT ® LIGHT

Vodní matrace TREAT ® LIGHT se vyrábí s výplní CLASSIC nebo AQUA-SPRING, která výrazně zlepšuje rovnoměrnost tlaku na povrchu těla a umožní výběr nejvhodnějšího typu lehké matrace každému uživateli podle jeho tělesné váhy.
 
 
matrace3 02
F0 CLASSIC LIGHT
Matrace bez tlumení
Pocit houpání na vodě. Bez podpěry v bederní oblasti
Doba tlumení cca 10 sec
 
F4 CLASIC LIGHT
4 vrstvy rouna v celé ploše
Silné tlumení, střední podpěra v celé ploše matrace
Doba tlumení cca 1 sec
 
AQUA SPRING - LIGHT 60
Celoplošné tlumení pružinovými válci z PUR pěny nízké hustoty. Výborná podpěra po celé ploše matrace pro osoby o váze do 60 kg
Doba tlumení cca 1 sec
 
AQUA SPRING - LIGHT 75
Celoplošné tlumení pružinovými válci z PUR pěny střední hustoty. Ideální podpěra pro osoby o váze 60 – 90 kg
Doba tlumení cca 1 sec
 
AQUA SPRING - LIGHT 90
Celoplošné tlumení pružinovými válci z PUR pěny vysoké hustoty. Pevná podpěra těla pro osoby o váze nad 90 kg
Doba tlumení cca 1 sec
 
matrace3 03