Potahová látka Aloe Vera

potahová látka Aloe Vera (speciální rostlina s léčivými účinky-po staletí označována jako"fontána mládí")je zhotovená z elastického jemného materiáluobsahující směs bavlny a polyesteru.Vlastnosti této látky zaručují dostatečno hygienu a jsou optimální pro využití ve výrobě matrací.Materiál je antibakteriální a je vhodný i pro lůžka alergiků.Snímatelný potah s možností praní.
Aloe Vera chrání a zklidňuje
Aloe Vera má regenerační a léčebné vlastnosti.Podporuje pružnost kůže.
Aloe Vera má protizánětlivé účinky.
Aloe Vera zlepšuje krevní oběh.
Antibakteriální úprava .Složení látky: 37%Bavlna , 63% Polyester

Potahová látka Shenergy

úprava této potahové látky na matrace je založena na uložení aniontů do látky,tj. v látce potahu se utváří záporný náboj.
Působnost těchto aniontů ,které pronikají na lidské tělo,umožní neutralizaci kladně nabitých částic(kationtů),které vznikají v těle při stresu ,poruchách spánku apod...
Funkce SHENERGY se zakládá na vytváření záporných iontů a jejich účinných sil na lidský organismus.Na základě celkového složení potahu na matrace je člověk "pozitivně nabit".Některé nemoci a potíže ,jsou způsobeny kladným nábojem.Mnoho léků nebo léčebných prostředků má proto záporný náboj,čímždochází k neutralizaci ,např. formou vyrovnání nové energetické rovnováhy.
Shenergy:42%polyamid,27%polyester,28%viskóza,3%kašmír

Potahová látka Frote

kvalitní pletený potah na matrace prošitý polyesterovým rounem se zipem po obvodu,který umožnuje praní obou dílů zvlášt
Froté:100% polyester,praní jednoho dílu na 40 stupňů

Potahová látka TENCEL

Velmi přirozeným způsobemTENCEL absorbuje nadměrnou vlhkost a výnosy zpět do životního prostředí.Nové funkční vlastnosti mohou být vytvořeny díky řízenému a pravidelnému uspořádání nanovláken.Nanovlákna jsou hydrofilní a zaručují ideální absorpci vlhkosti s optimálním mikroklima na kůži.
Zcela bez přídavku chemických látek TENCEL zabranuje množení bakterií.U syntetických materiálů je bakteriální růst 2 krát vyšší než u TENCEL.

Díky jeho nanostruktuře TENCEL kombinuje různé výhody:
-hladký jako kůže
-silný jako polyester
-chladný jako prádlo
-teplý jako vlna
-savější než bavlna

Potahová látka NICKY

Je vlastnostmi podobná jako Frote medicot jen kvalitnější a jemnější materiál